آشنایی با انجمن

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

آشنایی با انجمن حمایت از بیماران تالاسمی و کم خونی داسی شکل استان تهران
انجمن حمایت از بیماران تالاسمی و کم خونی داسی شکل استان تهران که از تاریخ 1384/3/29 با کسب مجوز و پروانه فعالیت از مراجع ذیصلاح و استانداری محترم استان تهران فعالیت خود را به شماره ثبت 19453 آغاز نموده و متولی امور 1500 بیمار تالاسمی در سطح استان تهران می باشد که در زمینه های درمانی، تحصیل، ازدواج، فرهنگی، رفاهی، اجتماعی و پیشگیری از تولد نوزاد مبتلا به تالاسمی ماژور انجام وظیفه می نماید. و این وظیفه بر عهده هیات مدیره ای مرکب از بیماران تالاسمی می باشد که هیچ بودجه ای از دولت و مراکز دولتی نداشته و فقط تنها راه درآمدزایی از طریق کمک های مردمی می باشد .
اهداف انجمن که قسمتی از ماده 8 اساسنامه می باشد عبارتند از ؛
1-جذب همیاری های مردم و کمک های دولتی به عنوان حمایت از بیماران مبتلا به تالاسمی ماژور در سطح استان تهران
2-ارائه کمک و هماهنگی جهت پیشگیری از تولد نوزاد مبتلا به تالاسمی ماژور 
3-ارائه کمک درمانی و اطلاع رسانی به وسیله چاپ بروشور و نظریات و تشویق و کمک به گسترش علمی مربوط به مسائل مختلف بیماری تالاسمی
4-برگزاری سمینار ،کارگاه جهت آگاهی بهتر بیماران تالاسمی
5-درمان به روز تالاسمی در کشور همانند کشور های جهان اول
که با توجه به موارد فوق گامی بلند برداشته است که در موارد مختلف حمایتی میتوان به توزیع پکیج تجهیزات پزشکی و هماهنگی بعمل آمده در خصوص بسته حمایتی دندانپزشکی رایگان و نیز توزیع سالیانه 1000 عدد بروشور اطلاع رسانی و پیشگیری از تولد نوزاد مبتلا به تالاسمی ماژور در مدارس مختلف معرفی 100 بیمار تالاسمی در هر سال به بانکها جهت دریافت وام درمانی با کامزد 4% و اقساط بلند مدت با شرایط ویژه .
برگزاری کلاس های آموزشی چرم دوزی و کامپیوتر بطور رایگان و نیز معرفی بیماران تالاسمی به ارگانها مختلف جهت اشتغال، هرساله برگزاری چندین همایش مختلف درمانی و آموزشی و جلسات علمی و نیز اجرا اردوهای مختلف تفریحی ،ورزشی ، زیارتی ، سیاحتی بنمظور بالا بردن سطح روحی بیماران تالاسمی فقط قسمتی از خدمات انجمن تالاسمی استان تهران در هر ساله می باشد که با کمک و همیاری خیرین و کمک های مردمی امکانپذیر میباشد.

انجمن حمایت از بیماران تالاسمی تهران


 

تماس با ما

آدرس: تهران- نبرد جنوبی- انتهای خیابان پاسدار گمنام - جنب اتوبان امام علی(ع) - جنب سرای محله شاهین- مرکز رفاه خدمات و مشارکتهای اجتماعی شهرداری منطقه 14 - طبقه اول

تلفن: 33080701-021

عضویت در خبرنامه

برای اطلاع از اخبار، گزارشات، عملکردها، جشنواره‌ها و جشن‌های انجمن تالاسمی استان تهران میتوانید ایمیل خود در کادر زیر وارد کرده و ثبت نمائید. و عضو خبرنامه ایمیلی ما شوید.

شماره حساب‌ها

حساب جاری
بنام انجمن تالاسمی استان تهران
به شماره : 46621103
نزد بانک ملت

شبکه های اجتماعی


طراحی و پشتیبانی در فناوری اطلاعات جوان رایان