اخبار انجمن تالاسمی استان تهران

منطقه ۱۴ پاتوق ۱۸۰۰ بیمار تالاسمی استان تهران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

منطقه ۱۴ به ۱۸۰۰ بیمار مبتلا به تالاسمی استان تهران خدمت رسانی می‌کند.

همشهری آنلاین - مژگان مهرابی : «ستار گنجی» نایب رئیس انجمن تالاسمی در این باره گفت: «قرار گرفتن انجمن تالاسمی استان تهران در منطقه ۱۴ باعث شده روزانه تعداد زیادی از بیماران مبتلا به تالاسمی به این منطقه رفت و آمد کنند. این انجمن از سال ۸۴ ایجاد شده و برای کاهش هزینه ها به همه شهرداری ها نامه نگاری کردیم که فقط منطقه ۱۴ از ما استقبال کردند و مکانی در اختیارمان گذاشتند.» حوزه فعالیت این انجمن گسترده است.

به گفته گنجی بعد از مراجعه بیمار نامش در سامانه ثبت شده و برای او کارت صادر می شود. از دیگر خدماتی که انجمن ارائه می دهد، معرفی بیمار به متخصص خون شناسی و روانشناس است. او در ادامه افزود: «ارائه تسهیلات به بیماران تالاسمی تا پیش از این رایگان بوده و الان بیماران ما با کمبود دارو و گرانی آن مواجه هستند.»

طبق آمار به دست آمده از این انجمن، قریب به ۱۸۰۰ بیمار در استان تهران شناسایی شده که بیش از ۳۰ نفر از آن ها ساکن منطقه ۱۴ هستند. بد نیست بدانید خیرین زیادی از منطقه ۱۴ برای تامین مایحتاج بیماران تالاسمی با این انجمن همکاری می کنند. شهروندانی که تمایل به کسب اطلاعات بیشتری درباره انجمن دارند یا قصدشان یاری این مجموعه است می توانند با شماره تلفن 33179652 تماس بگیرند. اگر نشانی انجمن را هم میخواهید یادداشت کنید، خیابان نبردشمالی، انتهای خیابان پاسدار گمنام، جنب بزرگراه امام علی (ع).

همشهری 98/8/24

انجمن حمایت از بیماران تالاسمی تهران


تماس با ما

آدرس: تهران- نبرد جنوبی- انتهای خیابان پاسدار گمنام - جنب اتوبان امام علی(ع) - جنب سرای محله شاهین- مرکز رفاه خدمات و مشارکتهای اجتماعی شهرداری منطقه 14 - طبقه اول

تلفن: 33080701-021

عضویت در خبرنامه

برای اطلاع از اخبار، گزارشات، عملکردها، جشنواره‌ها و جشن‌های انجمن تالاسمی استان تهران میتوانید ایمیل خود در کادر زیر وارد کرده و ثبت نمائید. و عضو خبرنامه ایمیلی ما شوید.

شماره حساب‌ها

حساب جاری
بنام انجمن تالاسمی استان تهران
به شماره : 46621103
نزد بانک ملت

شبکه های اجتماعی


طراحی و پشتیبانی در فناوری اطلاعات جوان رایان